انواع جعبه و بسته بندی قهوه و کافی میکس

انواع بسته بندی قهوه و کافی میکس

بسته بندی قهوه و کافی میکس عموما دولایه است و ایتدا قهوه در بسته بندی پلاستیکی قرار می گیرد تا از نم و رطوبت در امان باشد و در مرحله بعد پلاستیک محتوی قهوه در بسته بندی کاغذی و مقوایی قرار می گیرد. این بسته بندی عامل تعیین کننده در انتخاب مشتری است و هرچه جعبه زیباتر باشد فروش محصول بیشتر می شود. در ادامه انواع جعبه قهوه را بررسی می کنیم:

شرایط سفارش

 1. جعبه کافی میکس فوری
 2. کافی میکس ، هات چاکلت و کاپوچینو فوری در ساشه های کوچک و قابل حمل عرضه می شوند و این ساشه ها در جعبه کاغذی قرار می گیرند. این جعبه ها معمولا مستطیل شکل هستند.

  جعبه قهوه فوری

  بسته بندی کافی میکس
  جعبه لوکس لاته قهوه

 3. جعبه قهوه
 4. انواع قهوه آسیاب شده و دانه قهوه در گرم های مختلف در پلاستیک بسته بندی شده و سپس در جعبه های شکیل با توجه به نوع قهوه بسته بندی می شوند.

  جعبه کاپوچینو

  جعبه قهوه لاته

  بسته بندی قهوه

 5. جعبه کپسول اسپرسو
 6. کپسول های اسپرسو که در دستگاه اسپرسوساز استفاده می شوند باید در جعبه های مناسب و محکم بسته بندی شوند تا آسیب نبینند.

  جعبه نسپرسو

  جعبه قهوه اسپرسو

 7. استند کافی میکس
 8. بسیاری از کافی میکس ها به صورت دانه ای هم به فروش می رسند که در این صورت استندهای نمایش محصول برای آن ها بسیار مناسب هستند. برای این نوع محصولات جعبه هایی که به استند تبدیل می شوند ایده آل هستند.

  استند قهوه و کافی میکس نسکافه

بعضی تولید کننده های قهوه به جای جعبه از پلاستیک استفاده می کنند که زیبایی جعبه را ندارد و مشتری را کمتر جذب می کند. استفاده از جعبه لاکچری تر است و در برند های لوکس از آن استفاده می شوند.
اگر تمایل دارید برای قهوه خود بسته بندی با کیفیت و صادراتی تولید کنید با تاپ پک تماس بگیرید یا عکس محصول مورد نظر خود را برای ما از طریق تصویر گوشه سمت چپ سایت واتساپ کنید. کارشناسان بسته بندی محصول ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و شما را رهنمایی خواهند کرد.

چند نمونه دیگر بسته بندی قهوه خاص:
رنگ بسته بندی قهوه

جعبه کافی

جعبه قهوه

جعبه قهوه

بسته بندی نسکافه

بسته بندی قهوه لاکچری

بسته بندی قهوه خاص

بسته بندی قهوه خارجی

بسته بندی ساشه قهوه

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ
whatsapp ar