اهمیت لیوان کاغذی اختصاصی برای کافی شاپ

اهمیت لیوان کاغذی اختصاصی برای برندینگ

کافه‌ها و کافی‌شاپ‌ها عموما به خاطر کم بودن بودجه و رسیدن به زمان سوددهی خیلی از ایده لیوان کاغذی اختصاصی استقبال نمی‌کنند. با اینکه این مسئله قابل درک است، اما لیوان‌های کاغذی خرج بیهوده نیستند. این محصولات یک قدم بزرگ در پیشرفت برند و تجارت شما هستند.

لیوان کاغذی تبلیغاتی دو جداره

چرا از لیوان کاغذی اختصاصی استفاده کنیم؟

به یک محصول فکر کنید و سپس بسته‌بندی آن را تصور کنید. هر محصولی، چه دستمال کاغذی یا چیپس، یک بسته‌بندی مشخص دارد. با نگاه به بسته‌بندی متوجه ماهیت محصول و برند آن خواهید شد.

حالا بسته‌بندی شما چه چیزی در مورد محصول‌تان می‌گوید؟

یک لیوان کاغذی خالی چیزی نخواهد گفت. چنین بسته‌بندی به مشتری اطلاعات خاصی از شما نمی‌دهد. این طرح کسی را جذب نخواهد کرد و در ذهن نمی‌ماند. حتی پایه‌ترین نکته یعنی اسم کافی‌شاپ شما هم ذکر نشده است. یک نفر ممکن است به هزاران کافی‌شاپ سر بزند و شما باید میان دریای تجارت دیده شوید. ساده‌ترین و اولین قدم برای شناساندن برند، لیوان کاغذی اختصاصی است.

لیوان کاغذی

جادوی بازاریابی لیوان قهوه

بازاریابی از شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. بیلبورد، تراکت، تلویزیون و رادیو همگی یک راه هستند. شبکه‌های اجتماعی هم گیرایی بالایی دارند. اما در پایان یکی از قوی‌ترین ابزارهایی که در اختیار خواهید داشت، یک لیوان قهوه است.
برای شروع، یک لیوان کاغذی اختصاصی اسم فروشگاه و کافی‌شاپ شما را در خود دارد. همین یک قدم بزرگ است و یک تبلیغ متحرک است. اما اسم تنها قابلیت تبلیغات لیوان کاغذی کافی‌شاپ شما نیست. می‌توانید جزئیات اختصاصی مانند لوگو، شعار و حتی تصویری از فروشگاه خود را روی آن چاپ کنید. می‌توانید تصاویری گرافیکی اضافه کنید که مشاهده آن‌ها برای مشتری جذاب باشد.
راه‌های مختلفی وجود دارد که یک لیوان کاغذی اختصاصی می‌تواند برند شما را بازاریابی کند:

  • می‌توانید رنگ لیوان را متناسب با رنگ کافی‌شاپ خود انتخاب کنید. بدین ترتیب، لیوان شما تصویری خاص، قابل تشخیص، به یاد ماندنی را ارائه خواهد داد.
  • لیوان‌های اختصاصی امکان شروع یک سری گفتگو و فرصت اجتماعی را فراهم خواهد کرد. اگر یک سری نقل و قول جذاب، داستان کوتاه خنده‌دار یا تاریخچه شرکت خود را روی لیوان چاپ کنید، این اتفاق رخ خواهد داد. هر چقدر مردم بیشتر در مورد برند شما صحبت کنند، امکان یادآوری آن بیشتر خواهد بود.
  • داشتن یک لیوان مشخص و اختصاصی باعث می‌شود که دید مردم به برند شما تغییر کند و به عنوان یک برند دقیق و تازه شناخته شوید. اگر زمان صرف کنید و طراحی دقیق خود را روی لیوان قرار دهید، پس بهتر دیده خواهید شد.
  • یک لیوان کاغذی می‌تواند با مشتری تعامل داشته باشد. می‌توانید از مشتری بخواهید که لیوان را رنگ کند و از آن عکس بگیرد و در صفحات خود پست کند. همچنین می‌توانید آدرس وبسایت یا صفحه خود را به صورت کد یا آدرس دقیق چاپ کنید.

جا لیوانی بیرون بر

به همین خاطر اگر یک کافی‌شاپ بزرگ یا کوچک دارید و می‌خواهید که بیشتر رشد داشته باشید و بیشتر شناخته شوید، لیوان کاغذی اختصاصی یک راه مناسب است. برای چاپ چنین لیوان‌هایی خدمات مختلفی وجود دارد و می‌توانید از چاپ و بسته بندی تاپ پک لیوان کاغذی دو جداره و تک جداره با بهترین کیفیت تهیه کنید.

محصولات کافی شاپی
منبع

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ
whatsapp ar