جعبه خشکبار صادراتی و بسته بندی آجیل

جعبه خشکبار و بسته بندی آجیل صادراتی

یکی از نکات مهم در تولید و صادرات خشکبار و آجیل، استفاده از جعبه خشکبار صادراتی و بسته بندی آجیل با کیفیت می باشد. امروزه خشکبار و آجیل از منحصر به فرد ترین سوغات کشور عزیزمان هستند که نحوه بسته بندی آن ها از لحاظ مقاومت دربرابر فشار و قرار گرفتن در معرض هوا و نگه داری در مدت زمان طولانی بسیار حائز اهمیت است.
شرایط سفارش
بسیاری از کشورهای اروپایی استاندارد های بالایی برای بسته بندی مواد غذایی وارداتی در نظر می گیرند و تولید کنندگان باید برای بسته بندی از بهترین نوع مقوای بهداشتی استفاده کنند. علاوه بر کیفیت پک خشکبار و آجیل باید از نظر بصری ظاهر جذابی را جهت صادرات و پذیرایی برخوردار باشد. از آن جا که بسیاری از این پک ها برای هدیه دادن استفاده می شوند باشد ظاهری شکیل و در بعضی موارد لاکچری داشته باشند تا مورد توجه قرار بگیرند.

جعبه آجیل خاص
بسته بندی آجیل خاص و شیک

بسته بندی آجیل لاکچری

جعبه اجیل هدیه

خشکبار و آجیل در بسته بندی های کوچک نیز تولید می شوند که برای مصرف روزانه خریداری می شوند. با توجه به قیمت بالای آجیل این نوع بسته بندی ها بسیار پر طرفدار هستند. برای این نوع بسته بندی باید استند زیبا و جذاب طراحی شود تا افراد را به خرید ترغیب کند.

استند آجیل و خشکبار

استند آجیل و خشکبار

بسته بندی آجیل کوچک

بسته بندی آجیل تک نفره

شرکت چاپ و بسته بندی تاپ پک با در اختیار داشتن تکنولوژی روز دنیا قادر است بسته بندی صادراتی با بهترین کیفیت و مطابق با استاندارد های بین المللی تولید کند. تاپ پک می تواند بسته بندی های متنوع با توجه به نیاز شما تولید کند. برای بسته بندی خشکبار و آجیل از پک مناسب پذیرایی، بسته های مغز تکی، چند نفره، هدیه، رو میزی و غیره استفاده می شود.
در این نوشته نمونه های مختلف بسته اجیل مشاهده می شوند که قابل تولید در ابعاد اختیاری شما می باشد. علاوه بر نمونه ای موجود تاپ پک می تواند بسته بندی محصول شما را به صورت منحصر به فرد طراحی و تولید کند.

جعبه آجیل شش ضلعی

جعبه آجیل لمینتی

بسته بندی آجیل متنوع

بسته بندی آجیل هدیه

بسته بندی پسته صادراتی

جعبه تنقلات تک نفره صادراتی

جعبه پسته کوچک صادراتی

جعبه خشکبار صادراتی

جعبه پسته صادراتی

جعبه اجیل

جعبه خشکبار

بسته بندی خشکبار صادراتی

جعبه خشکبار صادراتی

جعبه خشکبار با کیفیت

جعبه خشکبار خاص

جعبه خشکبار صادراتی
برای اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش جعبه خشکبار صادراتی با ما تماس بگیرید.

1 Comment

  1. ایران پک says:

    ایول

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ
whatsapp ar