جعبه زعفران صادراتی، کادویی و هاردباکس

بسته بندی و جعبه زعفران صادراتی

زعفران یکی از محصولات صادراتی ایران است که در دنیا طرفداران زیادی دارد. برای رقابت در بازار های بین المللی محصول زعفران باید در بسته بندی شکیل و خاص ارائه شود. این بسته بندی ها اغلب مقوایی و هاردباکس هستند. علاوه بر زیبایی بسته بندی باید محصول را هم محافظت کند و یا در مواردی مقداری از آن را به نمایش بگذارد تا خریدار از کیفیت محصول مطمئن شود.

شرایط سفارش

بسته بندی ساده

این بسته بندی ها معمولا برای فروش در ایران و هدیه به نزدیکان استفاده می شوند و هزینه بالایی ندارند.

جعبه زعفران بنفش
جعبه زعفران کوچک
بسته بندی زعفران قلمی

بسته بندی زعفران استوانه ای

دورپیچ و رپ شیشه

بسیاری از بسته بندی های شیشه ای بسیار زیبا هستند و به جای قرار دادن آن ها در جعبه بهتر است برایشان دورپیچ یا رپ طراحی شود.

رپ و کاور شیشه زعفران
جعبه و کاور زعفران 1

بسته بندی شیک و صادراتی زعفران

این جعبه ها خاص و شیک هستند و برای صادرات یا هدیه رسمی به کار می روند قیمت این جعبه ها بسته به سایز و ننوع متفاوت است. برای لاکچری شدن این نوع جعبه معمولا از چاپ یو وی و یا طلاکوب استفاده می شود. برای نسان دادن رنگ و کیفیت زعفران می شود از جعبه های طلق دار استفاده کرد که بخشی از محصول را به نمایش بگذارند

جعبه شیک زعفران
جعبه زعفران گل کوچک
جعبه زعفران کشویی
جعبه زعفران شش ضلعی
بسته بندی زعفران با جعبه نیمه باز

بسته بندی صادراتی زعفران

بسته بندی زعفران کشویی

هارد باکس زعفران

هارد باکس ها بسته بندی های محکم و خاص هستند که قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر دارند. بسته های هارد باکس معمولا به عنوان هدیه مورد استفاده قرار می گیرند و برای نشان دادن کیفیت محصول بسیار مناسب هستند.

هارد باکس زعفران کادویی

جعبه هاردباکس زعفران

جعبه هارد باکس زعفران شیک و کادویی
بسته بندی لاکچری زعفران

استند زعفران

به دلیل گران بودن زعفران این ادویه ارزشمند معمولا در بسته بندی های کوچک عرضه می شود. این بسته بندی ها برای عرضه نیاز به استند های شیک و خاص دارند که محصول را به بهترین شکل در معرض دید مشتری قرار دهد.

استند مقوایی زعفران سفید

استند مقوایی زعفران بزرگ

پاکت زعفران

بسیاری از بسته های هدیه زعفران همراه با پاکت خرید شیک عرضه می شوند تا بتوان از آن ها به عنوان هدیه شیک و لاکچری استفاده کرد.

پاکت خرید زعفران برای هدیه

بسته بندی های صادراتی باید نسبت به سایر جعبه ها محکم تر باشند تا در جابجایی های زیاد اسیب نبینند. علاوه بر زعفران محصول های دیگری هم از این گل به دست می آید مانند اسپری زعفران، چای زعفرانی و پودر زعفران.این محصولات را هم می توان به صورت شیک بسته بندی و صادر کرد.
چای کیسه ای زعفرانی

برای اطلاع از قیمت و یا سفارش انواع بسته بندی محصول و زعفران با کارشناسان تاپ پک تماس بگیرید. تیم طراحی حرفه ای ما بسته بندی مناسب محصول شما دیزاین می کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ
whatsapp ar