این مجموعه با توجه به در اختیار داشتن تکنولوژی روز و همچنین مهارت افراد مجموعه قادر به تولید انواع جعبه فست فود با اشکال و قالب های خاص و متفاوت می باشد.

یکی از بهترین روش ها برای جلب توجه اولیه مشتری در نگاه اول بسته بندی جالب و جذاب می باشد .  به عنوان مثال در یک فست فود اولین چیزی که جلب توجه می کند نوع پک یا جعبه فست فود آن است. جعبه سیب زمینی، جعبه همبرگر، جعبه ساندویچ ، جعبه پیتزا، جعبه پاستا، جعبه سالاد و … از انواع این نوع جعبه فست فود می باشد.

جعبه سیب زمینی تولیدی تاپ پک دارای شکل ها و قالب های متفاوت می باشد که متناسب با نوع خلال سیب زمینی و همچنین حجم متفاوت قابل استفاده می باشد. از جمله این محصولات می توان به جعبه سیب زمینی هرمی کوچک، جعبه سیب زمینی مخروطی کوچک ،جعبه سیب زمینی مخروطی بززرگ، جعبه سیب زمینی هرمی بزرگ ، جعبه سیب زمینی سوپر، جعبه سیب زمینی درب کشویی، جعبه سیب زمینی درب قفل شو و … می باشد.

ظرف سوخاری و سیب زمینی جعبه سیب زمینی

جعبه همبرگر تاپ پک دارای شکل ها و قالب های متفاوت می باشد که متناسب با نوع همبرگر و سایز متفاوت نان ان تولید می گردد. از جمله جعبه همبرگر تولیدی تاپ پک می توان به جعبه برگر قفل شو، جعبه هم برگر سفره ای ، جعبه برگر کوچک، جعبه هم برگر بزرگ، جعبه همبرگر کشویی ، جعبه برگر  درب هلالی، جعبه برگر  درب دارویی و … اشاره کرد.

جعبه همبرگر جعبه همبرگر

جعبه ساندویچ تاپ پک دارای شکل ها و قالب های متفاوت می باشد که متناسب با نوع ساندویچ تولید می شود. از جمله نمونه های آن می توان به جعبه ساندویچ سفره ای، جعبه ساندویچ کشویی و جعبه ساندویچ مک دونالدی درب قفل شو، جعبه ساندویچ درب از بغل و زیپی اشاره کرد.

جعبه ساندویچ جعبه ساندویچ

جعبه پیتزا این مجموعه در سایزها و قالب های متفاوت اعم از جعبه پیتزا هشت ضلعی، جعبه پیتزا شش ضلعی، جعبه پیتزا اسلایسی ، جعبه پیتزا با جای سس و مدل دلخواه شما در سایز های تک نفره و دو نفره و خانواده و حتی جعبه پیتزا سایز بزرگ تولید می شود. تولیدات این مجموعه با جنس های مختلف همانند مقوای بهداشتی، مقوای گلاسه بهداشتی ، مقوای لمینتی بهداشتی طبق نظر مشتری تهیه می شود.

چعبه پیتزا هشت ضلعی جعبه پیتزا در سایز های مختلف

این مجموعه برای رستوران ها یا فست فود هایی که به طور پک سفارش می دهند تخفیف های درصدی یا طراحی رایگان در نظر گرفته است.

تاپ پک

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ
whatsapp ar