جعبه و پاکت چای و دم نوش

جعبه و پاکت چای و دم نوش

چای یکی از محصولات بومی کشور ایران است که به صورت گسترده در شمال کشور کاشت می شود. علاوه بر این چای خارجی وارد شده به کشور نیز توسط شرکت های ایرانی بسته بندی شده و با برند ایرانی در بازار عرضه می شوند. برای جلب توجه مشتری معمولا از بسته بندی ثانویه شیک و جذاب مقوایی استفاده می شود. این جعبه ها برای چای کیلویی و کیسه ای و دم نوش استفاده می شود.

شرایط سفارش

جعبه چای کیلویی

چای کیلویی معمولا ابتدا در بسته بندی پلاستکی قرار می گیرد و سپس در جعبه مقوایی. این جعبه ها معمولا مستطیل شکل هستند و اندازه آن ها به گرم چای موجود در آن ها بستگی دارد. چون چای مستقیما با جعبه در تماس نیست لزومی برای استفاده از مقوای بهداشتی نمی باشد و می توان محصول را با انواع مقوا و کاغذ تولید کرد.

جعبه چای و دم نوش
جعبه چای ماچا

جعبه چای ماچا کیلویی

جعبه چای لیمویی
جعبه چای کیلویی

جعبه چای قرمز

جعبه چای فوری

جعبه چای سبز کیلویی

جعبه چای تی بگ (کیسه ای)

تی بگ ها معمولا به صورت تکی در بسته بندی مخصوص و کاغذی هستند و تعداد معینی از آن ها در یک جعبه قرار گرفته و برای فروش عرضه می شوند. به دلیل شکل مربعی تی بگ این جعبه ها معمولا مربعی هستند.

جعبه دم نوش تندرستی
جعبه چای لیپتون
جعبه چای خاص
جعبه تی بگ لیپتون شیک
جعبه چای تی بگ با عسل
جعبه چای تی بگ چند طعم

جعبه چای تی بگ سفید

پاکت چای

این روش بسته بندی بسیار زیبا و نوآورانه است که برای گرم های پایین چای استفاده می شود.

پاکت چای قرمز

پاکت چای انگلیسی
جعبه و پاکت چای و دم نوش

جعبه دم نوش

امروزه دم نوش ها طرفداران بسیاری دارند و به صورت کیلویی و تی بگ به فروش می رسند. مشابه با چای این دم نوش ها در جعبه هایی با دیزاین خاص و با تاکید بر خواص دم نوش عرضه می شوند. به عنوان مثال دم نوش نعنا معمولا در بسته بندی سبز رنگ به فروش می رسد.

جعبه دم نوش کیلویی

جعبه دم نوش درب از بالا

جعبه لاکچری و هدیه چای

بسیاری از افراد از چای به عنوان هدیه استفاده می کنند که در این صورت جعبه های شیک و لاکچری چای به کار می آیند. بسیاری از این جعبه ها محکم و هاردباکس بوده و در بلند مدت قابل استفاده است.

جعبه چای هدیه لاکچری
جعبه چای لاکچری و هدیه

جعبه چای لاکچری و هدیه سفید

جعبه چای لاکچری صورتی

استند چای تی بگ

استند تی بگ برای افرادی که می خواهند با طعم های مختلف چای آشنا شوند کاربرد دارد و این افراد می توانند تعداد کمی از چای مورد نظر خود را خریداری کنند.

استند چای تی بگ

برای اطلاع از قیمت و جزئیات جعبه ها با ما تماس بگیرید. طراحان مجرب بسته بندی تاپ پک بسته بندی محصول شما را با دیزاین خاص و مناسب شما طراحی می کنند. جعبه های تولید تاپ پک متناسب با سلیقه شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، از محصول شما محافظت کرده و برند شما را ارتقا می دهند.

چند نمونه چای دیگر برای ایده گرفتن:

جعبه چای لاته
جعبه چای لاته زیبا

جعبه چای خاص و شیک

جعبه چای چینی

جعبه چای اولانگ

جعبه چای انرژی زا

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ
whatsapp ar