دلایل موفقیت استارباکس

دلایل موفقیت استارباکس

Howard Behar که سال ها ریاست شرکت استارباکس را بر عهده داشت و آن را از یک کافی شاپ با 28 فروشگاه به یکی از مشهورترین برندهای جهان تبدیل کرد. او که هدایت استارباکس را در آمریکا از سال 1989 به عهده گرفت در این مقاله از دلایل موفقیت استارباکس می گوید.
هووارد در یکی از سخنرانی هایش عنوان کرد: امیدوام کارم زندگی مرا تعریف نکند .مهم نیست که شغل شما چقدر بزرگ و موفق است هیچ گاه نباید بگذارید که کار شما ، شخصیت شمارا تعریف کند. او گفت که درواقع کاراو، به اشتراک گذاری چیزی است که آموخته است. از جمله کارهای مهم اومی توان به نوشتن کتاب درمورد تجارب و دانشی که به دست آورده است اشاره کرد. آخرین کتاب او “جام سحر و جادو” نام دارد که نمونه ای از یک کسب و کار و هماهنگی بین رهبر، تیم و.. است.
وی خاطر نشان کرد: استارباکس بیانگر ارزش ها و شخصیت بنیانگذاران اصلی آن است و او به طرز کار این سیستم افتخار میکند و امیدوار است تا کسب و کارهای بیشتری را به صورت اصولی که در استارباکس و درکتاب هایش توضیح داده است ببیند. او علاوه بر نوشتن کتاب ، پیام های خود را از طریق صحبت با گروه ها و شرکت های مختلف در سراسر کشور به اطلاع همگان می رساند.

محصولات کافی شاپی

دلایل موفقیت استارباکس:

  • کارمندان
   کلید اصلی موفقیت این برند در ارتباط کارمندان با مشتریان است و در این بیزنس مشتریان به عنوان همکار در نظر گرفته می شوند.

دلایل موفقیت استارباکس

  • بینش مدیران
   مدیران این مجموعه همواره سعی ددارند فرهنگ سازمانی استارباکس با مشتریانش هماهنگی داشته باشد.

دلایل موفقیت استارباکس

  • آزمایش و نوآوری
   استارباکس یک مخترع منظم است و در زمان های منظم دست به ابتکار و نوآوری می زند. سرعت استارباکس در این امور یکی از دلایل فروش بالا و محبوبیت آن است.

دلایل موفقیت استارباکس

  • پایبندی به اصول اخلاقی
   به نظر کلیشه ای می آید ولی استارباکس به مشتریانش اطمینان می دهد که همه فرآیند انجام شده در این شرکت قانوعی و بر اساس اصول اخلاقی هستند.

دلایل موفقیت استارباکس

 • بسته بندی جالب و برندینگ
  یکی از نقاط قوت این برند برندینگ بر اساس لگو آن است. همانطور که در کشور خودمان می بینیم بسیاری از افراد از ماگ های استارباکس استفاده می کنند در حالی که هیچ گاه مشتری آن نبوده اند.
  دلایل موفقیت استارباکس
  چه چیزی استارباکس را از سایر برند ها متمایز می کند؟
  پاسخ این سوال توجه به بسته بندی و برندینگ است.

دلایل موفقیت استارباکس
دلایل موفقیت استارباکس

همانطور که در تصاویر این مقاله مشاهده می کنید استارباکس بسته بندی های متنوع دارد و برای مناسبت های مختلف بسته بندی های متفاوت ارائه می دهد.
اگر به دنبال افزایش فروش و بهبود برندینگ کافی شاپ خود هستید می توانید از بسته بندی های خلاقانه استفاده کنید. مجموعه چاپ و بسته بندی تاپ پک می تواند در این کار شما را همراهی کند. شرکت تاپ پک انواع لیوان کاغذی تک جداره و دوجداره، هولدر لیوان و پک بیرون بر متناسب با محصولات شما تولید می کند. محصولات کافی شاپی تاپ پک را در اینجا ببینید.

جالیوانی
منبع نوشته

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ