قیمت جعبه پیتزا به چه عواملی بستگی دارد

قیمت جعبه پیتزا

اساسا قیمت جعبه پیتزا به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام از آن ها می تواند تاثیر مثبت یا منفی بر محصول نهایی داشته باشد.

جعبه پیتزا در سایز های مختلف

در ادامه به چند نمونه از این موارد اشاره می کنیم:

 1. جنس

  جنس جعبه پیتزا بر هزینه آن تاثیر مستقیم دارد. در واقع قیمت جعبه بیشتر از سایر عوامل متاثر جنس استفاده شده است که حدود 60 درصد آن را تشکیل می دهد. جعبه پیتزا عموما سه لایه دارد. لایه رویی، لایه وسطی و سلفون داخل جعبه. لایه رویی که معمولا شامل 2 نوع جنس کرافت یا سوپر می باشد و لایه میانی معمولا ثابت است و سلفون داخلی هم برای بهداشتی شدن جعبه می باشد. این 3 مورد ممکن است از جنس های مختلف و متفاوت باشند و الزاما از انواع ذکر شده نمی باشند.

 2. طرح

  نوع طرح جعبه پیتزا هم برقیمت تاثیر می گذارد البته می توان گفت که به نوع ماشین چاپ هم بستگی دارد اما تعداد رنگ، نوع رنگ هم بر قیمت جعبه های پیتزا تاثیر دارد. به عنوان مثال قیمت جعبه پیتزا تک رنگ و چهار رنگ به علت تعداد رنگ تفاوت دارد. همچنین نوع طرح که ممکن است تون پلات (به طور کامل جعبه رنگ شود) باشد هم روی هزینه تاثیر دارد.

 3. نوع بسته بندی

  نوع بسته بندی هم روی قیمت جعبه های پیتزا تاثیر دارد به عنوان مثال جعبه پیتزا 8 ضلعی یا جعبه پیتزا 6 ضلعی بنا بر خط تیغ خاص و پرتی مقوا روی هزینه این جعبه های پیتزا تاثیر مستقیم دارد.

 4. جعبه پیتزا در سایز های مختلف

 5. سایز

  سایز هم از واضح ترین موارد موثر روی قیمت جعبه پیتزا می باشد که مسلما متناسب با سایز هزینه مواد اولیه جعبه متفاوت می شود.

برای سفارش انواع جعبه پیتزا و جعبه فست فود با ما تماس بگیرید. تاپ پک بسته بندی مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه تولید می کند.

1 Comment

 1. اختراع says:

  خیلی مطلب عالی تو سایتتون بود ،، خیلی اتفاقی پیداش از گوگل کردم

  با اجازتون من این صفحه برای دوتا از دوستام تلگرام کردم ،، ممنون

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ
whatsapp ar