نمونه های لیوان کاغذی دوجداره کرکره ای

لیوان کاغذی دوجداره

فواید استفاده از لیوان های دو جداره کرکره ای

در حال حاضر، همه می دانند که لیوان های پلاستیکی انتخاب درستی برای نوشیدنی های گرم نیستند و لیوان های کاغذی جایگزین های مناسبی برای آن ها به شمار می روند. دلایل بسیاری وجود دارد که ثابت می کنند لیوان های کاغذی انتخاب بهتری برای سرو قهوه و چایی هستند.
فروشندگان نوشیدنی های گرم روزبه روز بیش تر به تهیه انواع مختلفی از لیوان کاغذی روی می آورند. این لیوان ها در اندازه و کیفیت های متفاوت ارائه می شوند ومهم ترین ویژگی آن ها عایق گرما بودن است که اغلب بر اساس نوع نوشیدنی انتخاب می شوند. لیوان های تک جداره و یک لایه برای نوشیدنی های گرم مناسب هستند، اما اغلب به سختی می توانند گرما را نگه دارند.
لیوان دو جداره اختصاصی

چرا لیوان های کرکره ای انتخاب های بهتری هستند؟

لیوان های کاغذی کرکره ای از دو لایه تشکیل شده اند و به طور خاص برای مقاومت در برابر دماهای بالا طراحی شده اند که این لایه بندی کار ترموس فلاسک را انجام می دهد و باعث جدا نگه داشتن دست نگه دارنده، از مواد گرم می شود.
واضح است که این لیوان های کرکره ای بهترین انتخاب برای نوشیدنی های گرم هستند و برای افزایش راحتی ونگهداری بهتر طراحی شده اند. ظاهر شیک آن ها باعث برتر نشان داده شدن برند می شود.
این محصول در ابعاد مختلف و طیف گسترده ای از رنگ ها قابل تولید است برخی از آن ها قابلیت شخصی سازی به وسیله برند شرکت شما یا پیام انتخابی شما را دارد. جدا از خنک نگه داشتن دست شما یکی دیگر از فواید کرکره ای بودن لیوان ،جلوگیری از نشت و خطر سوزاندن است.
این محصول وسیله ای عالی برای تبلیغ برند به شمار می رود و وزن سبک آن ها اجازه می دهد تا به راحتی حمل شوند و همچنین به خاطر استفاده از مواد یکبار مصرف در ساخت آن ها تخریب و تجزیه شان سریع تر صورت می گیرد و بر خلاف لیوان های پلاستیکی، شما به راحتی می توانید آن ها را خرد کرده و بدون احساس گناه دور بریزید.

محصولات کافی شاپی

این لیوان ها همچنین قابل بازیافتند به این صورت که پس از استفاده جمع آوری و برای تهیه خمیر کاغذ مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها زیست تخریب پذیرند و به عنوان تمیزترین محصولات در نظر گرفته می شوند، زیرا با استفاده از درختان طبیعی و بدون عنصر سمی ساخته شده اند که آن ها را بسیار سازگار با محیط زیست می سازد
انواع مختلفی از لیوان های کاغذی امروزه در بازار موجود است. شرکت ها مواردی را انتخاب می کنند که برای کسب و کارشان مناسب اند، در حالی که اولویت مشتریان سلامتی شان است. همچنین مهم است که هر دو طرف عوامل زیست محیطی راهم در نظر بگیرند.
با توجه به نکات ذکر شده، لیوان کاغذی کرکره ای مناسب ترین گزینه برای قهوه و چای می باشد. شرکت تاپ پک انواع لیوان کرکره ای در رنگ ها و ابعاد مختلف مناسب با نیاز مشتری تولید می کند. برای اطلاع قیمت و سفارش با ما تماس بگیرید.

لیوان دو جداره سایز مختلف

لیوان کاغذی دو جداره

لیوان کاغذی

لیوان کاغذی
منبع

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ
whatsapp ar