جعبه پیتزا اسلایسی

جعبه پیتزا اسلایسی

این مجموعه متناسب با درخواست مشتری اقدام به تولید جعبه های خاص در اندازه ها و اشکال مختلف می نماید. مجموعه تاپ پک اولین تولید کننده جعبه پیتزای اسلایسی در ایران این جعبه ها را طبق نظر مشتری تولید کرده است که موجب سهولت استفاده مشتریان فست فود ها می شود. این نوع از جعبه های اسلایسی علاوه بر اینکه خوردن محصول را بسیار آسان می کند، با سرعت بالا اسمبل می شود و به کمک ارائه دهنده محصول می آید و مانند خیلی از محصولات دیگر نیاز به زمان بالا جهت اسمبل کردن و رساندن به مشتری را ندارد. این محصول در شعاع های مختلف متناسب با نیاز مشتریان قابل تولید می باشد. این محصول از دو قسمت مجزا که به صورت غلاف اسلایس پیتزا را در بر می گیرد تهیه شده است. جنس این محصول از مقوای کاملا بهداشتی می باشد و به هیچ وجه روغن پس نمی دهد و باعث کاهش کیفیت نمی شود.
جعبه پیتزا اسلایسی
افرادی که به دلیل رژیم غذایی یا دلایل دیگر نمی خواهند یک پیتزای کامل را بخورند میتوانند فقط با استفاده از این محصول یک اسلایس متناسب با نیاز خود را میل کنند.که در واقع یکی دیگر از مزایای دیگر آن صرفه اقتصادی و جلوگیری از اصراف می باشد.
از مزایای دیگر این محصول برای صاحبان فست فود علاوه بر تنوع محصول در یک اسلایس، صرفه اقتصادی می باشد که با فروش بیشتر و قیمت پایین تر سود زیادی را عایدشان می نماید. تاپ پک همواره با طراحی و تولید جعبه های خاص و جدید در صدد بهبود کیفیت و صرفه اقتصادی چه برای صاحبان مشاغل و چه برای مصرف کننده بوده است.
این مجموعه علاوه بر تولید جعبه پیتزا اسلایسی قادر به تولید هر نوع جعبه و بسته بندی متناسب با نیاز مشتریان در هر سطح و کیفیت می باشد. پیشنهاد ما به شما بازدید از صفحات دیگر این سایت برای آشنایی ببیشتر با محصولات و نمونه کارهای ما می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ
whatsapp ar