15 بسته بندی خاص

بسته بندی خاص محصولات

یک محصول عالی برای این که برجسته و جذاب به نظر برسد نیاز به بسته بندی خاص دارد.هر روز بسته بندی های مختلفی در قفسه فروشگاه ها می بینیم. یک بسته بندی خوب می تواند سال ها تولید شود و باز مورد توجه مشتری قرار بگیرد. با افزایش روند طراحی صنعتی چالش واقعی این است که بسته بندی ها زیست تخریب پذیر یا قابل بازیافت باشد. بسته بندی اکنون بیش از هر زمانی اهمیت دارد و طرح های زیر نشان میدهد که بسیاری از شرکت ها روی طراحی سال های بعد خود هم تمرکز کرده اند.

 1. لامپ cs
  بسته بندی خاص محصولات

  بهتر است محصولاتی که استفاده روزمره دارند مانند لامپ بسته بندی کاربردی داشته باشند اما شرکت cs لامپ ها را طوری عرضه میکند که نگاه به محصول به طراحی بسته بندی معطوف میشود
  این طرح های خاص توسط pischikova ایجاد شده اند و همان طور که در شکل ها ملاحظه میکنید لامپ های مختلف بسته به شکل واندازه خود در بسته بندی های متنوع عرضه میشود مثلا طرح سنجاقک برای لامپ های نازک و طولانی و طرح زنبود عسل برای لامپ بزرگ و گرد استفاده میشود.

 2. Dolce
  بسته بندی خاص محصولات

  Dolce یک فروشگاه کیک در صربستان است که تکنیک های سنتی و مدرن را ترکیب میکند، طراح آن metaklinika از آیکون های مربوط به موضوع آلیس در سرزمین عجایب استفاده می کند.

 3. بسته بندی مناسب نابینایان
  بسته بندی خاص محصولات

  الکساندرا بورلینگ برای پروژه فارغ التحصیلی خود تلاش کرد بفهمد که آیا بسته بندی بر روی اشخاصی که ناتوانی جسمی دارند هم تاثیر میگذارد؟ او تصمیم گرفت بر بسته بندی مواد غذایی تمرکزکند
  “من میخواستم مردم نابینا آزادانه به سوپر مارکت بروند و شیر بخرند الکساند توضیح میدهد که هدف از این آزمایش تفکر نوآورانه ای است که در بسته بندی به حواس توجه بیش تری بشود”

 4. Karamelleriet
  بسته بندی خاص محصولات

  استودیوی طراحی copenhgen Bessermachenاین طراحی زیبا را به نمایش گذاشت تا منعکس کننده زیبایی کارهای دست ساز باشد. Karamelleriet یک تصویر کاملا جدید ایجاد کرد که در آن اطلاعات، لوگو و همه چیز کاملا مشخص است

 5. Allsorts black and white
  بسته بندی خاص محصولات

  در سال 2014، alcorice allsorts که یک شرکت تولیدی قنادی بود بسته بندی جدیدی برخلاف اشکال و رنگ های سنتی استفاده کرد و آن ها را به عنوان پایه ای برای طراحی مدرن مورد قرار داد

 6. کلینیک دوست داشتنی
  بسته بندی خاص محصولات

  آژانس خلاقی در لندن این بسته بندی لمسی را به عنوان بخشی از طرح « کلینیک دوست داشتنی» معرفی کردند این طرح جذاب برای به چالش کشیدن طرح های صنعتی بود.

 7. بسته بندی به شکل گوشت
  بسته بندی خاص محصولات

  این یک طرح خوشمزه برای طرفداران غذا است ، یک طراح خلاق این کاغذ بسته بندی را که حالت غیرمعمول دارد تهیه کرد میتوان از این بسته بندی برای استیک و ..استفاده کرد

 8. Thelma`s
  بسته بندی خاص محصولات

  Thelma`s یک کسب و کار تحویل شیرینی است که توسط مادر و پسر lanaوdereck lesis اجرا میشود.
  آن ها توضیح دادند “مادر بزرگ تلما در مونرو بزرگ شد و برای شیرینی هایی که در آشپزخانه اش میفروخت مشهور بود وما به مناسبت 108مین تولد او فروشگاه thelmas را راه اندازی کردیم” این فروشگاه با فروش کوکی های گرم و تازه به سرعت معروف شد

 9. Nike air
  بسته بندی خاص محصولات

  Nike airمسلما یکی از محبوب ترین طرح های تولیدی تا کنون است که شبیه طرح های جعبه کفش های قدیمی و معمولی نیست آژانسscholz & friends در برلین یک بسته بندی جدید و مجذوب کننده برای مربیان علاقه مند طراحی کرده است این طراحی کفش ها را در یک کیسه هوا به حالت شناور قرار می دهد این ابتکار با توجه به انعطاف پذیری هوا خطر حمل بار را نیز کاهش میدهد.

 10. Poilu paintbrushes
  بسته بندی خاص محصولات

  این نمونه یک طراحی عالی و خلاقانه است که توسط Poilu طراحی شده است . برای این طراحی میتوان از موهای تازه استفاده کرد تا ترکیب ریش جالب تر نشان داده شود.

 11. بسته بندی پسته
  بسته بندی خاص محصولات

  این بسته بندی بی نظیر،توسط دانش آموز Maija Rozenfelde ساخته شده است، که هنوز جزو بسته بندی های منتخب در موسسه Pratt است. ما فکر می کنیم مایا با وجود استعداد و راهنمایی های لازم در مسیر درستی قرار خواهد گرفت.
  مایا میگوید در این کار دقت من بر تجربه کاربر و استفاده های دیگر بسته بندی متمرکز بود. هدف طرحی بود که شکل پسته را بیان کند.

 12. بسته بندی گل
  بسته بندی خاص محصولات

  بسیاری از مراکز باغبانی محصولات خود را در کیسه ای پلاستیکی عرضه میکنند که با این روش به محیط زیست کمکی نمی شود. این بسته بندی هوشمندانه توسط Milena Włodarczyk از یک نوار از کارتن ساخته شده است و به بیننده اجازه می دهد تا به طور مرتب بر روی گیاه جدید خود نظارت داشته باشد و به محیط زیست هم هیچگونه آسیبی وارد نمی کند

 13. NYC Spaghetti
  بسته بندی خاص محصولات

  این طراحی از دانشجویان Creamerو برنده جایزه شده است . پایین ظرف حاوی یک طراحی پلکانی است، که به نوبه خود سبب می شود خطوط اسپاگتی به شکل بالا دیده شود.

 14. Pasta La Vista
  بسته بندی خاص محصولات

  این بسته بندی پاستا توسط Andrew Gorkovenko طراحی شده است و ما را دوستدار سرآشپزها نشان میدهد و همچنین باز کردن هوشمندانه ونشان دادن ماکارونی به عنوان مو قطعا سرگرم کننده است.

 15. TeaPee
  بسته بندی خاص محصولات

  Sophie Pépin ، هنرمند کانادایی، از زندگی عشایری بومیان آمریکا برای طراحی بسته بندی چای استفاده کرد ، این بسته بندی را به نام North American Teapee می خواند. و یکی از جذابیت های آن نحوه خارج کردن آن از بسته بندی است.

منبع

1 Comment

 1. ستاره says:

  سلام من مثلا از شما ۱۵ که مخصوص چایی هست هزار تا بخان چه جوری بخرم و از قیمتش مطلع بشم؟؟؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

واتساپ
close-link