ویژگیهای استند محصول تاپ پک

برای نمایش و ارائه بهتر محصولات، از استند های مقوایی استفاده می شود. درواقع استند مقوایی اغلب در سوپرمارکت ها و کانترهای فروشگاهی مورداستفاده قرار می گیرد. دلیل عمده استفاده از استند مقوایی جلب توجه مشتریان یا گاهی اوقات نشان دادن محصول با جزییات بیشتر است.
جنس و متریال مورد استفاده استند به علت اینکه در معرض تماس مستقیم با مشتریان قرار می گیرد، باید از استحکام و مقاومت کافی برخوردار باشد. به این علت که ممکن است یک استند مقوایی برای چندین مرتبه پر و خالی شود البته لازم به ذکر است این محصول به صورت جعبه ای هم تولید می شود که قابلیت تبدیل به استند را دارا می باشد.
برای ساخت استند های مقوایی اغلب از متریال فلوتینگ استفاده می شود. علت اصلی آن استحکام و مقاومت بالای این نوع مقوا می باشد که متناسب با وزن محصول از مقوای بی فلوت و ای فلوت استفاده می شود. همچنین در اکثر این نوع استند ها از سلفون مات یا براق برای جذابیت و استحکام استفاده می شود.
محدودیت خاصی در نوع چاپ و طرح این نوع محصول وجود ندارد و شما میتوانید طرح اختصاصی و لوگوی مجموعه خود را روی استند هم چاپ کنید. علاوه بر این موارد در طراحی استند، می توانیم منقسم های جداکننده مختلفی متناسب با نوع محصول تعبیه کنیم که هم باعث سهولت استفاده و نگهدارندگی محصول می شود و هم به زیبایی بصری محصول و جذب مشتریان کمک می نماید. حداقل سفارش این نوع محصول اختصاصی 1000 عدد می باشد.

استند فروشگاهی

خط زیر تیتر

استند های فروشگاهی در کنار کانتر و قسمت های مختلف فروشگاه های بزرگ باعث جذاب شدن محصولات و جلب مشتری می شوند

استند فروشگاهی کنار کانتر
استند فروشگاهی کنار کانتر

جعبه استندی

خط زیر تیتر

جعبه هایی که قابلیت تبدیل به استند دارند معمولا برای کالاهای کوچک مانند شکلات و آدامس مورد استفاده قرار می گیرند و یک تیر و دونشان هستند چون هم بسته بندی و هم نمایش محصول را انجام می دهند.

جعبه استند محصول
جعبه استند محصول
جعبه استند محصول
جعبه استند محصول
جعبه استند محصول
جعبه استند محصول کتاب مصور
 تاپ پک در اینستاگرام