چرا جعبه طرح عمومی؟

رستوران ها و فست فود ها به چند دلیل جعبه آماده با طرح عمومی را به جعبه با طرح اختصاصی ترجیح می دهند: اولا قابلیت سفارش در تعداد کم، ثانیا قیمت مناسب و هزینه های انبارداری کمتر. در ابتدای راه اندازی کسب و کار تهیه بسته بندی با تعداد بالا و چاپ اختصاصی برای هر محصول مستلزم هزینه بالایی می باشد و گاها رستوران ها و فست فود ها به دلیل هایی مانند نبود سرمایه اولیه و نبود فضای دپو، ترجیح می دهند از بسته بندی با چاپ عمومی یا بسته بندی بدون چاپ یا جعبه خام استفاده کنند.
علاوه بر هزینه خرید، انبارداری تعداد زیادی جعبه، لیوان و سایر انواع بسته بندی مستلزم مکان مناسب و صرف هزینه می باشد و ممکن است در اثر رطوبت یا نگهداری نامناسب جعبه ها کیفیت خود را از دست بدهند.
به دلایل بیان شده مجموعه تاپ پک برای رفاه حال مشتریان اقدام به تولید بسته بندی آماده در سایز و جنس های مختلف نموده است و شما می توانید از بین آن ها جعبه مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید.

جعبه طرح عمومی فست فودی

خط زیر تیتر

جعبه فست فودی آماده با طرح عمومی یا خام شامل جعبه پیتزا خام، جعبه برگر با طرح عمومی، جعبه سوخاری چاپدار و جعبه سیب زمینی یا قارچ سوخاری با طرح عمومی می باشد. این جعبه ها از متریال سفید بهداشتی، کرافت بهداشتی و ایندلبرد تولید شده اند.

بسته بندی کافی شاپی طرح عمومی

خط زیر تیتر

بسته بندی کافی شاپی طرح عمومی شامل لیوان کاغذی با طرح عمومی، هولدر لیوان خام و پاکت بیرون بر با چاپ عمومی در سایز های مختلف می باشد. لیوان دو جداره و سه جداره کرکره ای، هولدر دوتایی و چهارتایی و انواع پاکت بیرون بر برای رفاه حال شما مشتریان تولید شده و آماده فروش می باشند.

پاکت بیرون بر طرح عمومی

خط زیر تیتر

پاکت بیرون بر خام برای کافی شاپ ها، رستوران ها و فست فود ها کاربرد زیادی دارد و بدون چاپ به فروش می رسند.

سینگل پیتزا

خط زیر تیتر

سینگل پیتزا در سایز های مختلف در جعبه پیتزا قرار گرفته و مانع تماس پیتزا با جعبه می شود. به دلیل کنگره کنگره بودن و برقراری جریان هوا کیفیت خمیر پیتزا حفظ می شود.

سینگل-پیتزا-20

قیمت خام (بدون چاپ) : 190000 تومان

سینگل-پیتزا-24

قیمت خام (بدون چاپ) : 150000 تومان

سینگل-پیتزا-26

قیمت خام (بدون چاپ) : 180000 تومان

سینگل-پیتزا-27

قیمت خام (بدون چاپ) : 190000 تومان

سینگل-پیتزا-30

قیمت خام (بدون چاپ) : 190000 تومان

سینگل-پیتزا-32

قیمت خام (بدون چاپ) : 180000 تومان

بسته بندی رستورانی طرح عمومی

خط زیر تیتر

بسته بندی رستورانی آماده طرح عمومی شامل جعبه غذا خام، سینی غذا با طرح عمومی و پاکت بیرون بر با چاپ عمومی می باشند که در سایز های مختلف تولید شده اند. جنس این بسته بندی ها از مقوای سفید بهداشتی، کرافت بهداشتی و ایندلبورد می باشد.