ویژگیهای جعبه سوخاری تاپ پک

جعبه سوخاری معمولا برای بسته بندی مرغ سوخاری استفاده می شود که یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین محصولات پکیجینگ می باشد زیرا اگر بسته بندی به شیوه ای درست انجام نشود موجب کاهش کیفیت محصول می شود. در بسته بندی مرغ سوخاری چه نکاتی مهم است؟ جعبه های سوخاری و سینی های سوخاری دارای مدل و اشکال مختلفی می باشند و علاوه بر این چون محصولات سوخاری در سایزها و مدل های مختلفی تولید می شود بسته بندی آن نیز متنوع تولید می شود. نکته مهم در این بسته بندی گرم نگه داشتن و خمیر نشدن سوخاری می باشد که این محصول می تواند مرغ سوخاری، سیب سوخاری یا قارچ سوخاری باشد. علاوه براین محصولات سوخاری به علت لایه نازکی به عنوان پودر سوخاری که روی آن می آید نباید تحت فشار یا ضربه قرار گیرند چون باعث جدا شدن لایه سوخاری می شود و ظاهری زشت و زننده را به محصول می دهد. بنابراین باید از پکیجینگ با استحکام بالا استفاده نمود.

جعبه سوخاری درب از بالا

خط زیر تیتر

جعبه سوخاری درب از بالا یک جعبه ساده ولی بسیار جادار است که انواع موخ سوخاری چند تکه را در خود جای می دهد.

جعبه سوخاری درب از بالا
جعبه سوخاری درب از بالا
جعبه سوخاری درب از بالا

جعبه سوخاری درب جدا

خط زیر تیتر

جعبه سوخاری دو تک همعمولا برای جعبه های بزرگ استفاده می شود که تمایل دارند در کنار مرغ سوخاری، قارچ سوخاری یا سیب زمینی سرخ شده نیز سرو کنند.

جعبه سوخاری دو تکه
جعبه سوخاری درب جدا

جزئیات جعبه سوخاری تاپ پک

جعبه مرغ سوخاری را از چه جنس هایی می توان تولید کرد؟ متریال های مختلفی برای تولید جعبه یا سینی سوخاری استفاده می شود که مهمترین آنها مقوای ایندربرد می باشد که علاوه بر بهداشتی بودن، روغن پس نمی دهد و همچنین دارای گرماژ های مختلفی برای استحکام محصول می باشد. به نوعی دیگر محصول سوخاری می تواند مستقیم درون جعبه قرار گیرد و نیاز به لایه محافظی ما بین سوخاری و جعبه نمی باشد. جنس دیگری که مورد استفاده برای تولید بسته بندی های سوخاری مورد استفاده قرار می گیرد مقوای بهداشتی کرافت و مقوای بهداشتی سفید می باشد که اگرچه خود مقوا بهداشتی و دارای مهر وزارت غذا و دارو می باشد اما باید لایه ای ما بین سوخاری و این نوع مقوا قرار گیرد که متاسفانه بساری از فست فود ها این نکته رو رعایت نمی کنند و از ناآگاهی مشتریان سواستفاده را می کنند. بنابراین توصیه می کنیم که حتما قبل از خرید جنس محصول خود را بررسی نمایید چون علاوه بر تاثیر بر کیفیت محصول ارتباط مستقیم با سلامت مشتریان شما دارد. چاپ شرکت تاپ پک چه برتری نسبت به سایر شرکت ها دارد؟ برروی جعبه های سوخاری و سینی های سوخاری می توان از انواع چاپ استفاده کرد. از مهمترین چاپ هایی که روی این جعبه ها و سینی ها استفاده می شود چاپ افست می باشد که قابلیت چاپ در رنگ ها و طرح های مختلف را دارا می باشد.لازم به ذکر است رنگ هایی که در این نوع چاپ استفاده می شود رنگ های خوراکی می باشد که اگرچه به صورت مستقیم با محصول در ارتباط نیست اما برای سلامتی مشتریان ضرری ندارد. تمام مدل ها و سایزهای موجود در سایت دارای قالب می باشند و هیچ گونه هزینه اضافی بابت ساخت قالب از مشتری دریافت نمی گردد.

جعبه سوخاری قفل شو

خط زیر تیتر

جعبه سوخاری قفل شو محبوب ترین نوع جعبه سوخاری است که به آسانی مورد استفاده قرار می گیرد.

جعبه سوخاری قفل شو
جعبه سوخاری قفل شو
جعبه سوخاری قفل شو
جعبه سوخاری قفل شو
جعبه سوخاری قفل شو
جعبه سوخاری قفل شو
جعبه سوخاری قفل شو
جعبه سوخاری قفل شو
جعبه سوخاری قفل شو

جعبه هپی میل

خط زیر تیتر

محصولات سوخاری به علت لایه نازکی به عنوان پودر سوخاری که روی آن می آید نباید تحت فشار یا ضربه قرار گیرند چون باعث جدا شدن لایه سوخاری می شود و ظاهری زشت و زننده را به محصول می دهد. بنابراین باید از پکیجینگ با استحکام بالا استفاده نمود. برای این موارد جعبه هپی میل بسیار مناسب است

جعبه هپی میل سوخاری
جعبه هپی میل سوخاری
جعبه هپی میل سوخاری

سینی سوخاری

خط زیر تیتر

سینی های سوخاری بیشتر برای داخل سالن استفاده می شود یا به نوعی بیشتر متناسب فودکورت ها و فضای داخلی رستوران می باشد. زیرا هدف اصلی آن انتقال محصول به شکل ظاهری زیبا به دست مصرف کننده می باشد و نیاز به گرم نگه داشتن و محافظت از محصول نیست.

سینی سوخاری کوچک
سینی سوخاری و ظرف سوخاری
سینی سوخاری
سینی سوخاری
سینی سوخاری
تاپ پک در اینستاگرام