ایده هایی ارزان برای دکور رستوران و فست فود

ایده هایی ارزان برای دکور رستوران و فست فود

باتوجه به تم رستوران، شما می توانید از بسیاری از ترفند های ارزان قیمت برای افزایش محبوبیت رستوران خود استفاده کنید .در این نوشته برای شروع کار چند ایده، جهت ایجاد فضایی مطبوع با حداقل بودجه را به شما معرفی می کنیم :

  از رو میزی استفاده نکنید.

  پارچه کتانی و ساتن برای مهمانی ها، مراسم عروسی و سایر مواقع مورد استفاده قرار می گیرند. اما استفاده از آنها در یک رستوران به صرفه نیست. رومیزی های پارچه ای می توانند پیام های اشتباهی را برای مشتریان ارسال کنند. آنها ممکن است فکر کنند که رستوران شما بیش از حد فانتزی و یا بیش از حد گران است و آنها با توجه به بودجه خود به رستوران دیگری می روند که در آن احساس راحتی داشته باشند. علاوه بر این می توان از طاهر زیبای چوب میز در دکور رستوران استفاده کرد.
  به جای داشتن یک سرویس کامل کتانی، سعی کنید فقط از دستمال سفره استفاده کنید، .دستمال سفره را می توان در خانه شست و خشک کرد تا در هزینه صرفه جویی شود. شما همچنین می توانید ازسفره های کاغذی استفاده کنید، تا بچه ها در زمان انتظار بتوانند روی آن نقاشی بکشند.
  ایده هایی ارزان برای دکور رستوران و فست فود

  منو را خودتان طراحی کنید.

  به جای سفارش طراحی منو خود مشابه یک طرح آماده سعی کنید یک منو سفارشی ایجاد کنید که با طراحی تم رستوران شما متناسب و هزینه آن نیز پایین باشد. در پشت منو می توانید ایده های خلاقانه پیاده سازی کنید، به عنوان مثال می توانید از کودکان بخواهید تا فضای رستوران شما را نقاشی کنند. این کار علاوه بر هیجان انگیز بودن رستوران شما را منحصر به فرد خواهد کرد. طراحی منو باید متناسب با دکور، رنگ برند، سلیقه مشتریان و غیره باشد

  یک مدل لباس منظم و معمولی برای کارکنان انتخاب کنید.

  لباس تمامی کارکنان شما همانند بخش طراحی رستوران مثل مبلمان یا آثار هنری اهمیت دارد.
  پیشخدمت در یک پیراهن سفید و تمیز یک پیام بسیار متفاوتی در مقایسه با یک فرد در تی شرت و شلوار جین ارسال می کند. به جای خرید تی شرت های گران قیمت، لباسی را امتحان کنید، که می تواند باعث صرفه جویی شود، خصوصا هنگامی که شما بصورت عمده آنهارا خریداری می کنید.
  گارسون

  تخیلتان را به کار بگیرید

  یکی از موارد مهم در رستوران ها و فست فود ها بسته بندی و ظرف های سالنی مورد استفاده است. این جعبه ها می توانند تاثیر بسیار خوبی در ذهن مشتری داشته باشند و متفاوت بودن آن با سایر رستوران ها و فست فودها شما را منحصر به فرد می کند. مجموعه چاپ و بسته بندی تاپ پک می تواند در این مورد به شما کمک کند تا بسته بندی کاربردی و منحصر به فرد با بهترین قیمت داشته باشید. برای ارتباط با ما کافی است تصویر جعبه مورد نظر خود را از طریق واتساپ ارسال کنید.
  یکی از رستوران های جالب در آمریکا، مونا لیزا راروی دیوار دستشویی بانوان طراحی کرده است و دیگری به طراحی لباسی زنانه روی درب می پردازد که مشخص کننده دستشویی بانوان است. اگر به دنبال تغییر فضای دستشویی رستورانتان نیستید، درسایرزمینه ها می توانید از دوستان خلاق خود نظر بخواهید.هنگام طراحی رستوران خود از انجام ایده های نونترسید. با کمی تخیل ، تقریبا هر چیزی می تواند رستوران شما را منحصر به فرد کند.

  برای مشاهده محصولات تاپ پک از صفحات محصولات فست فودی و محصولات کافی شاپی دیدن کنید.

واتساپ
whatsapp ar