جالیوانی یا همان هولدر لیوان یکی از پرکاربردترین محصولات کافی شاپ ها و بستنی فروش ها می باشد.در واقع این محصول سبب راحتی جابجایی محصول توسط مشتری می گردد.

در اکثر کافی شاپ های بیرون بر به علت داغ بودن محصول و همچنین جلوگیری از سوختگی از جا لیوانی استفاده می کنند.این محصول به حال سینی در سایز جا لیوانی 4تایی و جا لیوانی 2تایی تولید می شود.جا لیوانی چهار تایی جا لوانی دوتایی علاوه بر این محصول محصولات بالا تاپ پک قادر به تولید جا لیوانی (هولدر) با شمایل دسته دار در سایز های مختلف اعم از جالیوانی دوتایی،جالیوانی سه تایی و جالیوانی چهارتایی می باشد.

محصولات کافی شاپی

این مجموعه قادر است تمام محصولات فوق را به صورت اختصاصی با چاپ و لوگو شخصی شما و همچنین قالب های متفاوت این مجموعه تولید کند.

علاوه بر این هر نوع  قالب خاص شما را در هر سایز و ابعادی همراه با چاپ اختصاصی تولید می کند.

پاکت بیرون بر پاکت بیرون بر این جالیوانی ها چه در سایز 4تایی چه 2تایی برای نوشیدنی های سرد و ظروف بستنی نیز کاربرد دارند.

جا لیوانی موجود در این مجموعه دارای دهانه های مختلف برای لیوان های تک جداره و دو جداره و همچنین ظرف بستنی با سایز های مختلف می باشد.

تاپ پک به شما پیشنهاد میکند برای رونق کسب کار و همچنین خاص شدن مجموعه خود از جالیوان و پاکت بیرون بر با چاپ اختصاصی که هم جنبه راحتی و هم جنبه تبلیغاتی دارد استفاده نمایید.

جالیوانی

واتساپ
whatsapp ar