دورپیچ و کاور انواع محصولات

دورپیچ و کاور غذا

بسیاری از محصولات به دلیل جنس و نوع نگهداری باید در بسته بندی های پلاستیکی نگه داری شوند. برای بزندینگ این محصولات معمولا از کاور و دورپیچ ظروف استفاده می شود. دورپیچ راهی ارزان برای نشان دادن لوگو روی محصول است که به مراتب از جعبه به صرفه تر می باشد. در تولید دورپیچ و کاور از جنس های مختلف کاغذ گلاسه، کرافت، تحریر، لیبل و غیره استفاده می شود. کاور یا دورپیچ ظروف مشابه جعبه است ولی تمام محصول را در بر نمی گیرد و از آن محافظت می کند. این نوع بسته بندی به اندازه جعبه شکیل نیست ولی موارد استفاده خاص خودش را دارد.

شرایط سفارش

دورپیچ ظرف غذا و محصولات غذایی

در رستوران ها و فست فود ها معمولا برای غذاهای مرطوب مانند سالاد و پاستا از ظرف پلاستیکی استفاده می شود. برای نشان دادن برند و لوگو رستوران ها یا فست فود ها نیاز به تبلیغاتی روی این این نوع بسته بندی دارند. لیبل و دورپبچ راهی مقرون به صرفه و تبلیغاتی برای این نوع محصولات می باشد. علاوه بر این برای میوه ها و سبزیجات بسته بندی شده بسیار مناسب می باشند.

دورپیچ و کاور غذا در سایز های مختلف

دورپیچ و کاور غذا خاص
دورپیچ و کاور ظرف غذا سبز
دورپیچ بسته بندی اسپاگتی
دورپیچ بسته بندی سبزی و ماهی

دورپیچ بسته بندی تن ماهی

دورپیچ بسته بندی پاستا

دورپیچ بسته بندی بادمجان
دورپیچ ظرف اسپاگتی
دورپیچ جعبه و بسته بندی آجیل

دورپیچ ظرف سبزیجات
دورپیچ بسته بندی سبزیجات
دورپیچ کوکی و بسکوییت

دورپیچ کرافت

جنس کرافت حس نوستالژیک و طبیعی بودن را القا می کند و برای بسیاری از بسته بندی ها به کار می رود. محصولات کرافت علاوه بر مقرون به صرفه بودن تنوع گرماژ مختلف را دارا می باشند و همین تنوع باعث جلب مشتری می شود.

دورپیچ بسته بندی سبزی کرافت
دورپیچ و کاور ظرف غذا کرافت

کاور ظرف غذا و محصولات غذایی

کاور معمولا برای مواردی که مشتری تمایل دارد ویژگی های محصول را ببیند و سپس اقدام به خرید کند کاربرد دارد. به عنوان مثال در بسته بندی زعفران زیر کاور به مشتری اجازه می دهد کیفیت و کمیت محصول را قبل از خرید ببیند.

کاور ظرف سس

کاور بسته بندی غذا

جعبه و کاور زعفران

کاور غذای اماده
کاور غذا بسته بندی
کاور ظرف غذا سفید
کاور ظرف غذا رنگارنگ

دورپیچ محصولات غیر خوراکی

دورپیج علاوه بر محصولات خوراکی برای کالاهای دیگر هم استفاده میشود. بسیاری از مشتریان تمایل دارند بخشی از محصول را از نزدیک ببینند و آن را لمس کنند. در این موارد چون باز و بسته کردن جعبه برای هر مشتری سخت است معمولا از دورپیچ استفاده می شود. علاوه بر این حس برندینگ و تبلیغات را به مشتری القا می کند و همچنین در نگاه اول مشتری نوع محصول خاص و متفاوت نشان داده می شود.

دورپیچ-لوازم-خانگی-ماهی-تابه

دورپیچ صابون
دورپیچ بسته بندی جوراب

دورپیچ بسته بندی تیشرت

بسته بندی لیوان به صورت رپ 2-min

برای اطلاع از قیمت و جزئیات محصولات دورپیچ و کاور ها می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. طراحان مجرب بسته بندی تاپ پک بسته بندی محصول شما را با دیزاین اختصاصی و مناسب شما طراحی می کنند. بسته بندی های تاپ پک متناسب با سلیقه شما با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و متفاوت ترین متریال، از محصولات شما محافظت کرده و برند شما را ارتقا می دهند.

چند نمونه بسته بندی دیگر برای ایده گرفتن:
دورپیچ ظرف گرد غذا

دورپیچ ظرف گرد پلاستیکی

دورپیچ ظرف غذا

دورپیچ ظرف پلاستیکی

دورپیچ جعبه پاستا

دورپیچ بسته

دورپیچ بسته بندی غذای آماده

دورپیچ بسته بندی غذا

دورپیچ بسته بندی سوسیس

دورپیچ ظرف فومی

واتساپ
whatsapp ar