انواع جعبه دونات و پیراشکی سالنی و بیرون بر

جعبه دونات و بیرون بر

دونات یکی از محبوب ترین شیرینی هایی است که در کافی شاپ ها سرو می شود و علاوه بر این به تازگی دونات شاپ هایی تاسیس شده اند که تخصص آن ها تهیه و سرو دونات است. دونات ها در طعم های مختلف تهیه می شوند و چون اغلب روی آن ها خامه، ژله و یا کاکائو وجود دارد باید در جعبه های خاص دونات بسته بندی شوند که به آن ها آسیب نرسد. بسته بندی و جعبه دونات مشابه با پبراشکی می باشد و برای هر دو محصول معمولا از یک نوع جعبه استفاده می شود.

شرایط سفارش

جعبه دونات تکی و چند تایی

شیرینی دونات به صورت تکی و چند تایی به فروش می رسد و چون شیرینی به نسبت گرانی است افراد تعداد دقیقی از آن را خریداری می کنند. به همین دلیل جعبه های دونات باید در سایز های مختلف تولید شود. برای نشان دادن ظاهر و تازگی دونات ها می توان از جعبه های طلقی استفاده کرد که محصول را به خوبی نمایش می دهند.

سرو دونات در کافی شاپ

برای سرو دونات در محل معمولا از سینی سرو و یا جعبه های درب جدا استفاده می شود. این جعبه ها دومنظوره هستند و مشتری می تواند بخشی از شیرینی خود را ببرد.


استند دونات

استند دونات معمولا در برند های پرفروش استفاده می شود و حاوی دونات های آماده است که افراد از میان آن ها انتخاب می کنند.

پاکت دونات

برای حمل و نقل جعبه های کوچک از پاکت هایی با طرح دونات استفاده میشود که در صورت برندینگ صحیح می تواند نوعی تبلیغ برای کسب و کار شما باشد. این پاکت ها از جنس کرافت و تحریر می باشند.

بیرون بر دونات

بیرون بر دونات شامل انواع هولدر می شود که دونات و لیوان کاغذی و سایر موارد را در بر می گیرد.


سایر محصولات چاپ و بسته بندی با طرح دونات

کافی شاپ و دونات شاپ ها در کنار دونات محصولات دیگر هم می فروشند که می توان برای برندینگ از طرح دونات روی آن ها استفاده کرد. علاوه بر این استفاده از طرح دونات در کف سینی ایده ای خلاقانه است که ممکن است باعث فروش شما بشود.


بیرون بر دونات

برای اطلاع از قیمت و جزئیات بسته بندی و جعبه دونات می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. طراحان مجرب بسته بندی تاپ پک بسته بندی محصول شما را با دیزاین اختصاصی و مناسب شما طراحی می کنند. بسته بندی های تاپ پک متناسب با سلیقه شما با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و متفاوت ترین متریال، از محصولات شما محافظت کرده و برند شما را ارتقا می دهند.

سایر نمونه های بسته بندی دونات برای ایده گرفتن:

واتساپ
whatsapp ar