ویژگیهای کاغذ روغنی تاپ پک

کاغذ مومی یکی از پرکاربرد ترین محصولات برای فست فودی ها است که برای محصولات و مصارف مختلف از آن استفاده می‌کنند. از این محصول برای دورپیچ ساندویچ، همبرگر، کف انواع جعبه فست فودی و ... استفاده می‌شود که علت عمده استفاده از آن بهداشتی بودن و نفوذ ناپذیری آن می‌باشد.

به عنوان مثال سیب زمینی و سوخاری به دلیل سرخ شدن و غوطه‌ور شدن در روغن، مقدار زیادی از روغن را به خود جذب می‌کند. بنابر این هنگام سرو شدن در کف سینی، ظرف یا جعبه مورد نظر از این کاغذ به علت جذب روغن و پس ندادن آن استفاده می‌شود.
یکی دیگر از دلایل استفاده از این نوع محصول، مقرون به صرفه تر بودن آن نسبت به جعبه می‌باشد. پرکاربرد ترین گرماژ این نوع کاغذ 23 گرم و 40 گرم است. 23 گرم که در میان همبرگر های نیمه آماده قرار می‌گیرد و 40 گرم که برای محصولات فست فودی و بسته بندی آن استفاده می‌گردد. این نوع کاغذها عمدتا به صورت وارداتی از چین و آسیای شرقی هستند.

انواع سایز بندی کاغذهای مومی

  •  25*35
  •  50*35
  •  70*50
  •  33*35

‌ 

جزئیات کاغذ مومی تاپ پک

کاغذ روغنی شرکت تاپ پک چه برتری نسبت به سایر شرکت ها دارد؟

این نوع کاغذهای روغنی که قابلیت نفوذ ناپذیری دارند هردو طرف آن دارای لایه ای می‌باشند که این امر را مهیا می‌کند. نوع دیگر از کاغذهای مومی که درواقع درجه 2 محسوب می‌شود (کاغذ سولفاته) در یک طرف آن از لایه نفوذ ناپذیر استفاده شده است.
معمولا به علت حساس بودن و تماس مستقیم کاغذ با محصول باید برای چاپ این محصول از رنگ های خوراکی استفاده شود که علاوه بر بهداشتی بودن محصول، فاقد بوی نامطبوع می‌باشد و همچنین اگر از رنگ با کیفیت مطلوب استفاده نشود باعث پس زدگی رنگ می‌شود.

قیمت کاغذ روغنی

قیمت محصول با توجه به نوع محصول، متریال کاربردی، نوع چاپ، سایز و سایر سفارشات مشتری،محاسبه می‌شود. 

جهت دریافت قیمت و مشاوره می‌توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. 

کاور ساندویچ و برگر مومی

خط زیر تیتر

کاربرد دیگر این محصول به عنوان کاور یا پاکت ساندویچ و برگر می‌باشد. اگرچه هزینه آن بیشتر از کاغذ های روغنی معمولی است اما از نظر سهولت استفاده بسیار پرکاربرد می‌باشد. از نظر چاپ دقیقا مشابه کاغذ مومی معمولی هستند و از مرکب با پایه گیاهی استفاده می‌شود که از لحاظ بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو است.