ویژگیهای جعبه برگر تاپ پک

جعبه برگر علاوه بر حفاظت از برگر تا رسیدن به دست مشتری، باعث افزایش جذابیت محصول شما می شود. این مجموعه با توجه به ابعاد مختلف نان های برگر، جعبه با سایزها و مدل های متفاوتی تولید می کند. این تنوع در ابعاد و مدل ها باعث سهولت انتخاب مشتریان و همچنین تولید محصول مطابق سلیقه و نیاز آن‌ها می گردد.
این نوع بسته بندی هم مانند محصولات دیگر قابلیت تولید روی انواع جنس ها از جمله مقوای کرافت/ سفید بهداشتی، مقوای ایندلبرد، مقوای پشت طوسی و مقوای ایفلوت دارا می باشد.
علاوه بر این انواع چاپ ها روی جعبه برگر نظیر چاپ افست، چاپ فلکسو و چاپ سیلک انجام می گردد. تمام مدل ها و سایزهای موجود در سایت دارای قالب می باشند و هیچ گونه هزینه اضافی بابت ساخت قالب از مشتری دریافت نمی گردد.

جعبه برگر کشویی

خط زیر تیتر

این محصول از دو تکه مجزا تشکیل شده و به صورت کشویی باز و بسته می‌شود. چاپ لایه بیرونی بر اساس طرح و برند مشتری انجام می‌شود.

جعبه برگر سفره ای

خط زیر تیتر

جعبه همبرگر سفره ای سبکی جدید از جعبه است که می توان از ان به عنوان ظرف استفاده کرد و امروزه بسیار پرطرفدار شده است. جعبه سفره ای بر اساس سلیقه مشتری در دو نوع درب جدا و متصل تولید می شود.

جعبه برگر دوتکه

خط زیر تیتر

جعبه همبرگر دو تکه معمولا برای برگر های دبل و بزرگ استفاده می شود تا استفاده از آن راحت تر باشد.

‌جعبه برگر خاص

خط زیر تیتر

جعبه همبرگر خاص در اشکال و ابعاد مختلف با نظر و سلیقه مشتری تولید می‌شود. جعبه برگر با جای سس از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است چرا که هم جای چند نوع مختلف سس و جای سیب زمینی جداگانه در کنار برگر را دارد.
این مجموعه همچنین برای برگرهای نیمه آماده (شرکتی) نیز جعبه تولید می‌کند. در تولید این نوع جعبه از فرآیندی استفاده می شود که هنگام نگهداری در یخچال های صنعتی متفاوت، تغییر شکل نداده و کیفیت بسته بندی خود را حفظ می کنند.