ویژگیهای جالیوانی و هولدر بیرون بر لیوان

با توجه به گسترش کافه رستوران ها و فست فودهایی که بیشتر به صورت بیرون بر یا دلیوری فعالیت می کنند؛ نیاز به تولید محصولات جالیوانی و هولدر بیرون بر لیوان که مناسب حمل سفارشات می باشند، افزایش پیدا کرده است.
جا لیوانی و هولدر دلیوری، بسته به نیاز و همچنین محصولات هر مجموعه انتخاب می شوند. در مرحله انتخاب، باید به مقاومت هر جعبه دلیوری که برایتان جذاب واقع شده است هم توجه ویژه داشته باشید. چرا که تحمل وزن همه محصولات شما تا زمان رسیدن به دست مشتری به عهده این جعبه های دلیوری یا همان جعبه های بیرون بر می باشد.

در قسمت ذیل شما می توانید تنوع و نمونه کارهای این مجموعه را بازدید نمایید و طراح ها و چاپ  مورد نظر خودتان را برای ارسال نمایید.

هولدر بیرون بر دوتایی

خط زیر تیتر

یک جا لیوانی معمولاً برای جلوگیری از ریختن نوشیدنی ها و سوزاندن دستان شما با نوشیدنی های گرم مانند چای و دیگر نوشیدنی ها استفاده می شود. این هولدرها در انواع مختلفی تولید می شوند که برای سرو در اندازه های مختلف فنجان و کاسه بستنی مناسب می باشند.

جزئیات جالیوانی و هولدر بیرون بر

جعبه جالیوانی یا دلیوری و هولدر بیرون بر از موادی از جمله مقوای کرافت/سفید بهداشتی، مقوای ایفلوت، مقوای لمینتی و مقوای ایندلبرد استفاده می شود که انتخاب متریال متناسب به هزینه و همچنین تناسب با وزن و مدل موردنظر انجام می شود. چاپ و بسته بندی تاپ پک نسبت به سایر برندها چه ویژگی هایی دارد؟
هیچ محدودیتی برای ثبت برند یا لوگوی شما در این مجموعه وجود ندارد. این ویژگی در تمام اقلام و محصولات در وب سایت و وبلاگ ما موجود است. به عبارت دیگر می توانید طرح خود را بر روی تمامی محصولات چاپ کنید. بسته بندی محصول شما را منحصر به فرد می کند و همچنین یک تبلیغ برای برند شماست که یک تیر و چند علامت است! در واقع اولین تعامل با مشتری با یک محصول، بسته ارسال مجموعه شماست. در نتیجه چاپ برند یا لوگو مزایای زیادی برای شما دارد.

برای اطلاع از قیمت و خرید چاپ بر روی محصولات خود به فروشگاه تاپ پک مراجعه و با کارشناسان ما مشورت نمایید. 

هولدر بیرون بر چهارتایی

خط زیر تیتر

جا لیوانی چهارتایی مشابه با جا لیوانی دوتایی می باشد و فقط از لحاظ ابعاد و اندازه تفاوت دارد. با توجه به تعداد سفارش مشتری از سینی قهوه دوتایی یا چهارتایی برای سرو استفاده می شود.

جعبه بیرون بر دسته دار

خط زیر تیتر

برای ارسال قهوه در مسافت های نسبتا طولانی و جلوگیری از سرد شدن آن از جعبه دلیوری یا بیرون بر استفاده می شود. علاوه بر این معمولا همراه با قهوه کیک یا شیرینی سفارش داده می شود که در این جعبه ها به خوبی قرار داده و ارسال می شوند.