ویژگیهای جعبه کاتلری تاپ پک

جعبه کاتلری یکی از ملزومات صنایع غذایی و بیرون بر محسوب می‌شود. امروزه با توجه به گسترش کسب و کار های فروش اینترنتی رستوران ها و فست فود ها، همچنین توجه بیشتر به بهداشتی بودن تمام موارد مصرفی در رستوران ها، استفاده از جعبه قاشق و چنگال بیشتر شده است. زیرا این پاکت و جعبه ها علاوه بر ظاهری شکیل، به دور بودن قاشق و چنگال از آلودگی های محیطی نیز کمک بسزایی می‌کند.
این مجموعه با اتکا به توانایی و دستگاه های موجود قادر به تولید جعبه قاشق چنگال یا کاتلری در ابعاد مختلف و متناسب با سلیقه مشتری می‌باشد.
این محصول را با متریال های مختلف از جمله مقوای ایندربرد، مقوای پشت طوسی، کاغذ کرافت و کاغذ تحریر می‌توان تولید کرد. ابعاد، مدل و جنس این محصول به مواردی که قرار است داخل آن باشد بستگی دارد.

انواع مختلف جعبه کاتلری و قاشق و چنگال

از انواع مدل ظرف بیرون بر قاشق چنگال می‌توان به مدل بالشتی، تخت، مکعبی، درب از بالا و ... اشاره کرد که هر کدام از این موارد قابلیت ساخت با متریال مختلف و یا حتی ابعاد اختصاصی مشتری را داراست. همچنین امکان چاپ اختصاصی لوگو و طرح شما روی پاکت و جعبه محصول وجود دارد و هیچ محدودیتی در این رابطه وجود ندارد.

جعبه کاتلری (جعبه قاشق و چنگال)

خط زیر تیتر

جعبه کاتلری عموما برای بیرون بر رستوران استفاده می‌شود و یک گزینه خوب برای برندینگ رستوران می‌باشد. این جعبه ها بر اساس نیاز مشتری دیزاین و تولید می‌شوند.