ویژگیهای لیوان های کاغذی تاپ پک

لیوان کاغذی از موارد پرکاربرد در کافه رستوران ها، لیوان های دوجداره و سه جداره می‌باشند. این نوع محصولات بنا به درخواست مشتری و نوع استفاده در سایزها و مدل های مختلف تولید می‌شود.
لیوان های دوجداره و لیوان های سه جداره در سایز های پرکاربرد 90 سی سی، 110 سی سی، 120 سی سی، 220 سی سی و 360 سی سی تولید می‌گردد.

 
تمایز لیوان های دوجداره و سه جداره در گرماژ، میزان استحکام و تفاوت ظاهری آنهاست. به طوری که لیوان های دوجداره عمدتا به صورت شیاردار یا کرکره ای استفاده می‌شوند و در مقابل آن لیوان های سه جداره به صورت صاف مورداستفاده قرار می‌گیرند.
این محصولات به علت متریال استفاده شده (مقوای پلی اتیلن) قابلیت حفظ گرما را دارند و همچنین در لیوان های دوجداره کرکره ای به علت وجود هوا بین آن شیارها باعث رسانش گرما به دست نمی‌شود یا به نوعی دست را نمی‌سوزاند. در لیوان های سه جداره هم به علت استفاده مقوا با گرماژ بالاتر نسبت به لیوان دوجداره رسانش گرمایی ایجاد نمی‌گردد.

‌لیوان تک جداره

خط زیر تیتر

لیوان های تک جداره معمولا برای نوشیدنی های سرد مانند نوشابه به کار می‌روند و در رستوران ها و فست فود ها کاربرد دارند.

لیوان کاغذی را از چه جنس هایی می توان تولید کرد؟

 نوع متریال استفاده شده در لیوان های دوجداره و سه جداره گرماژ های مختلفی می‌باشد و همچنین روکش بیرونی و کرکره ای آن هم می‌تواند جنس متنوعی داشته باشد. در چاپ این نوع محصولات به علت حساسیت از رنگ های پایه گیاهی استفاده می‌شود که فاقد بوی مشمئز کننده می‌باشد.

چاپ شرکت تاپ پک چه برتری نسبت به سایر شرکت ها دارد؟

 نکته قابل توجه در تولید لیوان های دوجداره و سه جداره عدم نفوذ ناپذیری کف آن است. در بعضی از محصولات بی کیفیت به علت دقت پایین در دوخت پایین لیوان، نشتی وجود دارد. البته این نکته قابل توجه است که حدودا نیم درصد از تولید به علت تنظیم یا خطای دستگاه ممکن است دچار نشتی شود. اما اگر خطای دستگاه بیشتر از این مقدار باشد غیرقابل پذیرش است.