ویژگیهای جعبه کاتلری تاپ پک

امروزه با توجه به گسترش کسب و کار های فروش اینترنتی رستوران ها و فست فود ها، همچنین توجه بیشتر به بهداشتی بودن تمام موارد مصرفی در رستوران ها، استفاده از جعبه کاتلری و جعبه قاشق و چنگال بیشتر شده است زیرا این پاکت و جعبه ها علاوه بر ظاهری شکیل، به دور بودن قاشق و چنگال از آلودگی های محیطی نیز کمک بسزایی می کند.
این مجموعه با اتکا به توانایی و دستگاه های موجود قادر به تولید جعبه قاشق چنگال یا جعبه کاتلری در ابعاد مختلف و متناسب با سلیقه مشتری می باشد.
جعبه قاشق و چنگال یا کاتلری را با متریال های مختلف از جمله مقوای ایندربرد ، مقوای پشت طوسی ، کاغذ کرافت و کاغذ تحریر می توان تولید کرد. ابعاد، مدل و جنس این محصول به مواردی که قرار است داخل آن باشد بستگی دارد.
از انواع مدل کاتلری یا ظرف بیرون بر قاشق چنگال می توان به مدل بالشتی، تخت، مکعبی، درب از بالا و ... اشاره کرد که هر کدام از این موارد قابلیت ساخت با متریال مختلف و یا حتی ابعاد اختصاصی مشتری را داراست. همچنین امکان چاپ اختصاصی لوگو و طرح شما روی پاکت و جعبه کاتلری وجود دارد و هیچ محدودیتی در این رابطه وجود ندارد.

جعبه کاتلری (جعبه قاشق و چنگال)

خط زیر تیتر

جعبه کاتلری عموما برای بیرون بر رستوران استفاده می شود و یک گزینه خوب برای برندینگ رستوران می باشد. این جعبه ها بر اساس نیاز مشتری دیزاین و تولید می شوند.

جعبه کاتلری و جعبه قاشق و چنگال
جعبه کاتلری و جعبه قاشق و چنگال
جعبه کاتلری و جعبه قاشق و چنگال کرافت
جعبه کاتلری و جعبه قاشق و چنگال تحریر
جعبه کاتلری و جعبه قاشق و چنگال
جعبه کاتلری و جعبه قاشق و چنگال
تاپ پک در اینستاگرام