ویژگیهای کاسه بستنی تاپ پک

کاسه بستنی یکی از پرکاربردترین لوازم در دلیوری بستنی محسوب می شود. این محصول در سایز های متنوع متناسب با نیاز مشتری تولید می شود. در تولید کاسه بستنی باید از کاغذ بهداشتی استفاده شود به این علت که محصول به طور مستقیم با بستنی در ارتباط است. سایز های کاسه بستنی متناسب با اسکوپ های بستنی طراحی شده است و از نظر حجم به سایز های زیر دسته بندی می شوند:
150 سی سی، 180 سی سی، 250 سی سی، 350 سی سی، 400 سی سی، 500 سی سی، 700 سی سی و 1000 سی سی کاسه بستنی های 150 و 180 سی سی معمولا برای تک اسکوپ استفاده می شوند و سایز های 250 به بالا برای چند اسکوپی یا مدل های مختلف بستنی در حجم های متنوع استفاده می شود.
لازم به ذکر است گاهی اوقات از کاسه ها در حجم های 350 به بالا برای پاپ کورن، سیب زمینی سرخ شده، قارچ سوخاری یا نان سیر استفاده می شود.

نمونه های کاسه بستنی

خط زیر تیتر

کاسه بستنی در سایز های و مدل های مختلف مطابق با نیاز مشتری با چاپ اختصاصی جذاب تولید می شود.

ظرف و کاسه بستنی
ظرف و کاسه بستنی
ظرف و کاسه بستنی
ظرف و کاسه بستنی
ظرف و کاسه بستنی
ظرف و کاسه بستنی
ظرف و کاسه بستنی

جزئیات کاسه و ظرف بستنی تاپ پک

کاسه بستنی را از چه جنس هایی می توان تولید کرد؟ کاغذ این نوع محصول نوعی کاغذ پلی اتیلن دار می باشد که موردتایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو می باشد. عمده مصرف این کاغذ در گرماژهای مختلفی اعم از 198 گرم، 218 گرم، 258 گرم می باشد. از نکات قابل توجه در کاسه ها دوخت دقیق کف آن می باشد که برای جلوگیری از نشت ضرورت قابل ملاحظه ای دارد. چاپ شرکت تاپ پک چه برتری نسبت به سایر شرکت ها دارد؟ در این مجموعه برای چاپ برند یا لوگو شما هیچ محدودیتی وجود ندارد که این قابلیت در همه اجناس و محصولات موجود درسایت و وبلاگ وجود دارد؛ به عبارتی در همه محصولات امکان چاپ طرح اختصاصی شما وجود دارد. در چاپ این محصولات از رنگ با پایه گیاهی استفاده می شود که از لحاظ بهداشتی موردتایید می باشد و بوی نامطبوعی را ساطع نمی کند. به صورت محدود در بعضی سایزها چاپ عمومی موجود می باشد و علاوه بر این در سایز های 180 سی سی، 250 سی سی و 500 سی سی درب پلاستیکی موجود می باشد.

تاپ پک در اینستاگرام